bahçe mobilyaları
Sepet 0

Copy of CAST ALUMINYUM BAHÇE MOBİLYALARIYLA DÖRT MEVSİM BAHÇE KEYFİ

Oturma gruplarından yemek gruplarına, servis masalarından dresuarlara, saksılardan sobalara, magallı masalardan bistro setlerine bahçeye dair her şey..

CAST ALUMINYUM BAHÇE MOBİLYALARI

soğuktan etkilenmez, paslanmaz ya da rengi solmaz yani bakım gerektirmez. İçeriğindeki aluminyum alaşım sayesinde son derece dayanıklı ve hafiftir.

NEDEN CAST ALUMİNYUM MOBİLYA?

. “Cast Aluminum” mobilyalar zarar görmez.
"Cast Aluminyum" mobilyalarınız en zor hava koşullarına bile dayanacak şekilde üretildi.
. “Cast Aluminum” mobilyalar zamansızdır.
Tüm modellerimiz geleneksel mobilyalar ve mimari elemanlardan esinlenerek hazırlanır ve bahçenize zamansız bir asalet taşır.
. “Cast Aluminum” mobilyalar dinamik ve değişkendir.
Üzerine atacağınız bir yastık ya da kullanacağınız bir kumaşla kendi sitilinizi yansıtmanıza olanak sağlar.
. “Cast Aluminum” mobilyanız için özel bir saklama alanına ihtiyacınız yoktur.
Mobilyalarınızı dışarıda, yağmurda , fırtınada, rüzgarda, karda ya da kavurucu güneşte bırakın. Hayatta kalmak için üretildiler.
. “Cast Aluminum” mobilyalar hesaplıdır.
Harcadığınız her kuruşa değer çünkü yenilemeniz gerekmez.

 

CAST ALUMINUM MOBİLYALARINIZI NASIL TEMİZLERSİNİZ?

SPR AMBAR’ın mobilyalarının üstün kalitesi kullanılan %100 ignot aluminyum işçiliğinden gelir. Modellerin bazıları tamamen kalıplarla üretilirken bazıları da hem kalıplı hem de çekilmiş profillerle üretilir. Bizim özel, güçlü şablonumuz çekme aluminyum parçalara ek güç ve dayanıklılık verir. Döküm parçalar ise istenilen detay, boyut ve tasarıma izin veren katı parçalardır.

Mobilyalarınızı belirli sıklıklarla hafif sabunlusuyla yıkayabilirsiniz. Herhangi bir kimyasal madde kullanmamaya dikkat edin. Yoğun güneş ışığına maruz kalan bölgelerde yılda bir kez yapacağınız şeffaf otomobil cilası uygulaması ürünlerinizin ömrünün uzamasına yardımcı olacaktır.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.


GELİN BERABER TASARLAYALIM


Farklı fikirlere mi ihtiyacınız var? Bahçenizin, terasınızın ölçüsünü alın. Bir kaç da fotoğraf çekip bize gönderin. Biz sizin için yerleşimi yapalım. En optimum şekilde nasıl yerleşebiliyorsunuz beraber karar verelim. 

ATÖLYEMİZ HİZMETİNİZDE

Minder ve yastıklar için de atölyemiz hizmetinizde. Tamamen sizin ihtiyaç ve taleplerinize göre belirleyeceğimiz kumaş tipiyle, bahçenize hayat verelim. Önce oturup stilinizi belirleyelim, sonra renginden kumaşına yastık ve minderlerinizi beraber tasarlayalım.

DOĞRU KUMAŞ TİPİNİ BERABER SEÇELİM

Oturma grubunu deniz ya da havuz kenarında mı kullanacaksınız? O zaman sadece su iticilik veya solmazlık size yetmeyecektir. Minderlerinizin ömrünü maksimuma çıkarmak için tuzlu sudan ya da klordan etkilenmeyecek bir kumaşa ihtiyacınız var. Ama sessiz ve sakin bir bahçeniz varsa, krem ya da bej de sizin renginizse, basit bir su iticilik bile yeterli aslında size. Canlı renkleri seviyorsanız solmazlıktan vazgeçmemeniz gerekiyor.